Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > STS1024S1V8
STS1024S1V8
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STS1024S1V8 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STS1024S1V8
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG,
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STS1024S1V8 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG, Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 15025 pcs Data papier STS10 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 1.8V Voltage - Input (Min) 4.6V
Voltage - Input (Max) 36V Type Non-Isolated PoL Module
Leverancier Device Pakket - Size / Dimension 0.60" L x 0.46" W x 0.14" H (15.2mm x 11.8mm x 3.6mm)
Serie STS10 Verpakking / doos 10-SMD Module, 6 Leads
Andere namen 1470-4722 Temperatuur -40°C ~ 105°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off, SCP
doeltreffendheid 90.5% gedetailleerde beschrijving Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 1A 4.6V - 36V Input
Current - Output (Max) 1A toepassingen ITE (Commercial)