STS10P3LLH6
STS10P3LLH6
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STS10P3LLH6 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STS10P3LLH6
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET P-CH 30V 10A 8SOIC
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STS10P3LLH6 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET P-CH 30V 10A 8SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 88698 pcs Data papier STS10P3LLH6
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA (Min)
Vgs (Max) ±20V Technologie MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket 8-SO Serie STripFET™ H6
Rds On (Max) @ Id, VGS 12 mOhm @ 5A, 10V Vermogensverlies (Max) 2.7W (Ta)
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andere namen 497-15482-2 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 3350pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 33nC @ 4.5V FET Type P-Channel
FET Feature - Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan) 4.5V, 10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V gedetailleerde beschrijving P-Channel 30V 10A (Ta) 2.7W (Ta) Surface Mount 8-SO
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 10A (Ta)