STS3DNE60L
STS3DNE60L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STS3DNE60L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STS3DNE60L
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET 2N-CH 60V 3A 8SOIC
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STS3DNE60L Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET 2N-CH 60V 3A 8SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 80940 pcs Data papier STS3DNE60L
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Leverancier Device Pakket 8-SO Serie STripFET™
Rds On (Max) @ Id, VGS 80 mOhm @ 1.5A, 10V Vermogen - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperatuur 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 815pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.5nC @ 4.5V
FET Type 2 N-Channel (Dual) FET Feature Logic Level Gate
Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 60V gedetailleerde beschrijving Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 3A 2W Surface Mount 8-SO
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 3A