STS4DNF60
STS4DNF60
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STS4DNF60 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STS4DNF60
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET 2N-CH 60V 4A 8SOIC
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STS4DNF60 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET 2N-CH 60V 4A 8SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 35521 pcs Data papier STS4DNF60
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Leverancier Device Pakket 8-SO Serie STripFET™
Rds On (Max) @ Id, VGS 90 mOhm @ 2A, 10V Vermogen - Max 2W
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andere namen 497-8041-1 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 315pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10nC @ 10V FET Type 2 N-Channel (Dual)
FET Feature Logic Level Gate Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 60V
gedetailleerde beschrijving Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 4A 2W Surface Mount 8-SO Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 4A