STS4DPF30L
STS4DPF30L
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STS4DPF30L met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STS4DPF30L
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET 2P-CH 30V 4A 8-SOIC
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer STS4DPF30L Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET 2P-CH 30V 4A 8-SOIC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6036 pcs Data papier STS4DPF30L
Categorie Discrete Semiconductor Products VGS (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Leverancier Device Pakket 8-SO Serie STripFET™
Rds On (Max) @ Id, VGS 80 mOhm @ 2A, 10V Vermogen - Max 2W
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andere namen 497-3228-2 Temperatuur -55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds 1350pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 5V FET Type 2 P-Channel (Dual)
FET Feature Standard Drain naar de Bron Voltage (Vdss) 30V
gedetailleerde beschrijving Mosfet Array 2 P-Channel (Dual) 30V 4A 2W Surface Mount 8-SO Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C 4A