Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH30AC06FP
STTH30AC06FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH30AC06FP met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH30AC06FP
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 30A TO220
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH30AC06FP Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 30A TO220 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 80477 pcs Data papier
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.95V @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket TO-220FPAC
Snelheid Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serie ECOPACK®
Reverse Recovery Time (TRR) 60ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-3 Full Pack Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-220FPAC
Current - Reverse Lekkage @ Vr 20µA @ 600V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A