STTH30L06GY-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH30L06GY-TR met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | STTH30L06GY-TR |
|---|---|
| Fabrikant | STMicroelectronics |
| Beschrijving | DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
Product parameter
| Onderdeel nummer | STTH30L06GY-TR | Fabrikant | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 38575 pcs | Data papier | STTH30L06-Y |
| Categorie | Discrete Semiconductor Products | Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als | 1.55V @ 30A |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600V | Leverancier Device Pakket | D²PAK |
| Snelheid | Fast Recovery = 200mA (Io) | Serie | - |
| Reverse Recovery Time (TRR) | 90ns | Packaging | Cut Tape (CT) |
| Verpakking / doos | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB | Andere namen | 497-13540-1 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting | -40°C ~ 175°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Fabrikant Standaard Levertijd | 29 Weeks |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | diode Type | Standard |
| gedetailleerde beschrijving | Diode Standard 600V 30A Surface Mount D²PAK | Current - Reverse Lekkage @ Vr | 25µA @ 600V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) | 30A | Capaciteit @ Vr, F | - |