Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH30L06G
STTH30L06G
STTH30L06G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH30L06G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH30L06G
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH30L06G Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 30A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 55234 pcs Data papier STTH30L06
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.55V @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket D2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 90ns Packaging Tube
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 600V 30A Surface Mount D2PAK Current - Reverse Lekkage @ Vr 25µA @ 600V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A Capaciteit @ Vr, F -