Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH30R04W
STTH30R04W
STTH30R04W
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH30R04W met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH30R04W
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 30A DO247
(in US Dollars)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs1020 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH30R04W Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 30A DO247 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 59842 pcs Data papier STTH30R04
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.45V @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket DO-247
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 100ns Packaging Tube
Verpakking / doos DO-247-2 (Straight Leads) Andere namen 497-7596-5
STTH30R04W-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 175°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 400V 30A Through Hole DO-247 Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 400V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A Capaciteit @ Vr, F -