Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH30R06D
STTH30R06D
STTH30R06D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH30R06D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH30R06D
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 30A TO220AC
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH30R06D Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 600V 30A TO220AC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 70774 pcs Data papier STTH30R06
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.85V @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Leverancier Device Pakket TO-220AC
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 70ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-220-2 Andere namen 497-4412-5
Bedrijfstemperatuur - aansluiting 175°C (Max) montage Type Through Hole
diode Type Standard gedetailleerde beschrijving Diode Standard 600V 30A Through Hole TO-220AC
Current - Reverse Lekkage @ Vr 25µA @ 600V Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A