Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Diodes - Rectifiers - Single > STTH30R04G
STTH30R04G
STTH30R04G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop STTH30R04G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer STTH30R04G
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK
(in US Dollars)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer STTH30R04G Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving DIODE GEN PURP 400V 30A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 55007 pcs Data papier STTH30R04
Categorie Discrete Semiconductor Products Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als 1.45V @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Leverancier Device Pakket D2PAK
Snelheid Fast Recovery = 200mA (Io) Serie -
Reverse Recovery Time (TRR) 100ns Packaging Tube
Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Andere namen 497-16212-5
STTH30R04G-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting -40°C ~ 175°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 29 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant diode Type Standard
gedetailleerde beschrijving Diode Standard 400V 30A Surface Mount D2PAK Current - Reverse Lekkage @ Vr 15µA @ 400V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) 30A Capaciteit @ Vr, F -