Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - TRIACs > T405-400T
T405-400T
T405-400T
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T405-400T met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T405-400T
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC SENS GATE 400V 4A TO220AB
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer T405-400T Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC SENS GATE 400V 4A TO220AB Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 400V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Type Logic - Sensitive Gate
Leverancier Device Pakket TO-220AB Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-3
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) montage Type Through Hole
gedetailleerde beschrijving TRIAC Logic - Sensitive Gate 400V 4A Through Hole TO-220AB Current - On State (It (RMS)) (Max) 4A
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 30A, 31A Current - Hold (IH) (Max) 10mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA Configuratie Single