Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - TRIACs > T405-800H
T405-800H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T405-800H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T405-800H
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC SENS GATE DPAK
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer T405-800H Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC SENS GATE DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4119 pcs Data papier T405 Series Datasheet
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 800V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Type Logic - Sensitive Gate
Leverancier Device Pakket I-PAK Serie -
Verpakking / doos TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Temperatuur -40°C ~ 125°C (TJ)
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving TRIAC Logic - Sensitive Gate 800V 4A Through Hole I-PAK
Current - On State (It (RMS)) (Max) 4A Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 30A, 31A
Current - Hold (IH) (Max) 10mA Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA