Huis > producten > Discrete Semiconductor Products > Thyristors - TRIACs > T405-600B
T405-600B
T405-600B
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T405-600B met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T405-600B
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC SENS GATE 600V 4A DPAK
(in US Dollars)
1 pcs75 pcs150 pcs525 pcs1050 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer T405-600B Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving TRIAC SENS GATE 600V 4A DPAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Discrete Semiconductor Products Voltage - Off State 600V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V triac Type Logic - Sensitive Gate
Leverancier Device Pakket DPAK Serie -
Packaging Tube Verpakking / doos TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen 497-14801-5
T405-600B-ND
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving TRIAC Logic - Sensitive Gate 600V 4A Surface Mount DPAK Current - On State (It (RMS)) (Max) 4A
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 30A, 31A Current - Hold (IH) (Max) 10mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max) 5mA Configuratie Single