VNB28N04
VNB28N04
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VNB28N04 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VNB28N04
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET POWER 42V 28A D2PAK
Product parameter
Onderdeel nummer VNB28N04 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET POWER 42V 28A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 48666 pcs Data papier VNx28N04(FI)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Voltage - Load 31V (Max) switch Type General Purpose
Leverancier Device Pakket D2PAK Serie OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Typ) 35 mOhm (Max) Ratio - Input: Output 1:1
Kenmerken Status Flag Foutbescherming Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Current - Output (Max) 19A Base Part Number VN*28N