VNB20N07
VNB20N07
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VNB20N07 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VNB20N07
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer VNB20N07 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET N-CH 70V 20A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4851 pcs Data papier VNx20N07(7FI)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Voltage - Load 55V (Max) switch Type General Purpose
Leverancier Device Pakket D2PAK Serie OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Typ) 50 mOhm (Max) Ratio - Input: Output 1:1
Packaging Tube Verpakking / doos TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Output Type N-Channel Uitgangsconfiguratie Low Side
Andere namen 497-2794-5 Temperatuur -
Aantal uitgangen 1 Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interface On/Off
Input Type Non-Inverting Kenmerken Status Flag
Foutbescherming Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage Current - Output (Max) 14A