VNB35N07
VNB35N07
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VNB35N07 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VNB35N07
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET POWER 70V 35A D2PAK
Product parameter
Onderdeel nummer VNB35N07 Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving MOSFET POWER 70V 35A D2PAK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 37227 pcs Data papier VNx35N07(FI)
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Supply (Vcc / Vdd) Not Required
Voltage - Load 55V (Max) switch Type General Purpose
Leverancier Device Pakket D2PAK Serie OMNIFET™, VIPower™
Rds On (Typ) 28 mOhm (Max) Ratio - Input: Output 1:1
Kenmerken Status Flag Foutbescherming Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage
Current - Output (Max) 25A Base Part Number VN*35N