VNH5180ATR-E
VNH5180ATR-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VNH5180ATR-E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VNH5180ATR-E
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MOTOR DRIVER PAR 36POWERSSO
(in US Dollars)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VNH5180ATR-E Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MOTOR DRIVER PAR 36POWERSSO Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50172 pcs Data papier VNH5180A-E
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 5.5 V ~ 18 V
Voltage - Load 5.5 V ~ 18 V Technologie Power MOSFET
Leverancier Device Pakket PowerSSO-36 Stapresolutie -
Serie ECOPACK®, VIPower™ Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 36-BFSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad Uitgangsconfiguratie Half Bridge (2)
Andere namen 497-13075-2
VNH5180ATR-E-ND
VNH5180ATRE
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ)
montage Type Surface Mount Motor Type - Stepper -
Motor Type - AC, DC Brushed DC Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Interface Parallel, PWM
Current - Output 8A Base Part Number VNH5180A