VNH3ASP30-E
VNH3ASP30-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VNH3ASP30-E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VNH3ASP30-E
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO
(in US Dollars)
435 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VNH3ASP30-E Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MOTOR DRIVER PAR 30MULTIPWRSO Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 20171 pcs Data papier VNH3ASP30-E
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 5.5 V ~ 16 V
Voltage - Load 5.5 V ~ 16 V Technologie Power MOSFET
Leverancier Device Pakket MultiPowerSO-30 Stapresolutie -
Serie STripFET™, VIPower™ Packaging Tube
Verpakking / doos 30-MPSO, MultiPowerSO Uitgangsconfiguratie Half Bridge (2)
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Motor Type - Stepper - Motor Type - AC, DC Brushed DC
Interface PWM Functie Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
gedetailleerde beschrijving Motor Driver Power MOSFET PWM MultiPowerSO-30 Current - Output 30A