VNH5180A-E
VNH5180A-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VNH5180A-E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VNH5180A-E
Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MOTOR DRIVER PAR 36POWERSSO
(in US Dollars)
1225 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VNH5180A-E Fabrikant STMicroelectronics
Beschrijving IC MOTOR DRIVER PAR 36POWERSSO Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 50213 pcs Data papier VNH5180A-E
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Voltage - Levering 5.5 V ~ 18 V
Voltage - Load 5.5 V ~ 18 V Technologie Power MOSFET
Leverancier Device Pakket PowerSSO-36 Stapresolutie -
Serie ECOPACK®, VIPower™ Packaging Tube
Verpakking / doos 36-BFSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad Uitgangsconfiguratie Half Bridge (2)
Temperatuur -40°C ~ 150°C (TJ) montage Type Surface Mount
Motor Type - Stepper - Motor Type - AC, DC Brushed DC
Interface Parallel, PWM Functie Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage
gedetailleerde beschrijving Motor Driver Power MOSFET Parallel, PWM PowerSSO-36 Current - Output 8A