Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 4EX103K3
4EX103K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4EX103K3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4EX103K3
Fabrikant Semtech
Beschrijving CAP CER 10000PF 3KV X7R RADIAL
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer 4EX103K3 Fabrikant Semtech
Beschrijving CAP CER 10000PF 3KV X7R RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5615 pcs Data papier 180pF thru .39µF
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 3000V (3kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.600" L x 0.375" W (15.30mm x 9.53mm)
Serie - ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style Straight
Afstand tussen de draden 0.500" (12.70mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.673" (17.10mm) Kenmerken High Voltage
gedetailleerde beschrijving 10000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Capaciteit 10000pF