Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 4EX183K2
4EX183K2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4EX183K2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4EX183K2
Fabrikant Semtech
Beschrijving CAP CER 0.018UF 2KV X7R RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer 4EX183K2 Fabrikant Semtech
Beschrijving CAP CER 0.018UF 2KV X7R RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4200 pcs Data papier 180pF thru .39µF
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 2000V (2kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.600" L x 0.375" W (15.30mm x 9.53mm)
Serie - ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style Straight
Afstand tussen de draden 0.500" (12.70mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.673" (17.10mm) Kenmerken High Voltage
gedetailleerde beschrijving 0.018µF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Capaciteit 0.018µF