Huis > producten > condensatoren > Keramische condensatoren > 4EX682K4
4EX682K4
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4EX682K4 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4EX682K4
Fabrikant Semtech
Beschrijving CAP CER 6800PF 4KV X7R RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer 4EX682K4 Fabrikant Semtech
Beschrijving CAP CER 6800PF 4KV X7R RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5594 pcs Data papier 180pF thru .39µF
Categorie condensatoren Spanning - Nominale 4000V (4kV)
Tolerantie ±10% Dikte (Max) -
temperatuurcoëfficiënt X7R Size / Dimension 0.600" L x 0.375" W (15.30mm x 9.53mm)
Serie - ratings -
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) lead Style Straight
Afstand tussen de draden 0.500" (12.70mm) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hoogte - Zittend (Max) 0.673" (17.10mm) Kenmerken High Voltage
gedetailleerde beschrijving 6800pF ±10% 4000V (4kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Capaciteit 6800pF