PQ018EH01ZPH
PQ018EH01ZPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ018EH01ZPH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ018EH01ZPH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PQ018EH01ZPH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 1A TO263 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 83616 pcs Data papier PQyyyEH01ZyH Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket TO-263
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-2546-1
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A TO-263
Actueel - Quiescent (Iq) 2mA Current - Output 1A