PQ018EZ01ZZ
PQ018EZ01ZZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ018EZ01ZZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ018EZ01ZZ
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 97572 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PQ018EZ01ZZ Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 97572 pcs Data papier PQyyyEZ5MZ, PQyyyEZ01Z Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket SC-63
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-1567-5
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SC-63 Actueel - Quiescent (Iq) 2mA
Current - Output 1A Beheersfuncties Enable