PQ018ENA1ZPH
PQ018ENA1ZPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ018ENA1ZPH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ018ENA1ZPH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer PQ018ENA1ZPH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 1A SC63 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4299 pcs Data papier PQxxxENA1ZPH Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket SC-63
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-2620-2
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A SC-63
Actueel - Quiescent (Iq) 2mA Current - Output 1A