PQ018EZ02ZPH
PQ018EZ02ZPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ018EZ02ZPH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ018EZ02ZPH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 2A SC63
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PQ018EZ02ZPH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 1.8V 2A SC63 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 105115 pcs Data papier PQyyyEZ02ZyH Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) -
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket SC-63
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-2550-2
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 2A SC-63
Actueel - Quiescent (Iq) 2mA Current - Output 2A