PQ033Y3H3ZPH
PQ033Y3H3ZPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ033Y3H3ZPH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ033Y3H3ZPH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 3.5A TO263
Product parameter
Onderdeel nummer PQ033Y3H3ZPH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 3.5A TO263 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 56833 pcs Data papier PQzzzY(3H,05)3ZzH Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.5V @ 3.5A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 7V Leverancier Device Pakket TO-263
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 70dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-2558-1
Temperatuur -20°C ~ 80°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3.5A TO-263
Actueel - Quiescent (Iq) 10mA Current - Output 3.5A