PQ033Y3H3ZZH
PQ033Y3H3ZZH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ033Y3H3ZZH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ033Y3H3ZZH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 3.5A SC63
Product parameter
Onderdeel nummer PQ033Y3H3ZZH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 3.5A SC63 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 68588 pcs Data papier PQzzzY(3H,05)3ZzH Series
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.5V @ 3.5A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 7V Leverancier Device Pakket SC-63
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 70dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-2250-5
Temperatuur -20°C ~ 80°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3.5A SC-63 Actueel - Quiescent (Iq) 10mA
Current - Output 3.5A Beheersfuncties Enable