PQ033EZ1HZPH
PQ033EZ1HZPH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ033EZ1HZPH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ033EZ1HZPH
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SC63
Product parameter
Onderdeel nummer PQ033EZ1HZPH Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SC63 Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4221 pcs Data papier
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 1V @ 1.25A
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Voltage - Input (Max) 10V Leverancier Device Pakket SC-63
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tape & Reel (TR) Verpakking / doos TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Fixed
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-2557-2
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A SC-63
Actueel - Quiescent (Iq) 2mA Current - Output 1.5A