PQ20RX11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ20RX11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PQ20RX11 |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | PQ20RX11 | Fabrikant | Sharp Microelectronics |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5 | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 4304 pcs | Data papier | PQ20RX05/11 |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) | Spanningsuitval (Max) | 0.5V @ 500mA |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 3V | Voltage - Output (Max) | 20V |
| Voltage - Input (Max) | 24V | Leverancier Device Pakket | TO-220-5 |
| Serie | - | Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature |
| Packaging | Tube | Verpakking / doos | TO-220-5 Formed Leads |
| PSRR | 45dB (120Hz) | Output Type | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie | Positive | Andere namen | 425-1722-5 |
| Temperatuur | -20°C ~ 80°C | Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Through Hole | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant | gedetailleerde beschrijving | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 1A TO-220-5 |
| Actueel - Quiescent (Iq) | 8mA | Current - Output | 1A |