PQ20WZ5U
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ20WZ5U met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PQ20WZ5U |
|---|---|
| Fabrikant | Sharp Microelectronics |
| Beschrijving | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | Get a quote | ||||
- Product parameter
- Data papier
Product parameter
| Onderdeel nummer | PQ20WZ5U | Fabrikant | Sharp Microelectronics |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | IC REG LINEAR POS ADJ 500MA SC63 | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Categorie | Geïntegreerde schakelingen (IC's) | Spanningsuitval (Max) | 0.5V @ 300mA |
| Spanning - Uitgang (Min / Vast) | 3V | Voltage - Output (Max) | 20V |
| Voltage - Input (Max) | 24V | Leverancier Device Pakket | SC-63 |
| Serie | - | Beschermingsfuncties | Over Current, Over Temperature |
| Packaging | Tape & Reel (TR) | Verpakking / doos | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| PSRR | 60dB (120Hz) | Output Type | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie | Positive | Andere namen | 425-1724-2 |
| Temperatuur | -20°C ~ 80°C | Aantal Regulators | 1 |
| montage Type | Surface Mount | Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Contains lead / RoHS non-compliant | gedetailleerde beschrijving | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 500mA SC-63 |
| Actueel - Quiescent (Iq) | 8mA | Current - Output | 500mA |