PQ20WZ11
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ20WZ11 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ20WZ11
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 4753 pcs
Reference Prijs
Product parameter
Onderdeel nummer PQ20WZ11 Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR POS ADJ 1A SC63 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 4753 pcs Data papier PQ20WZ51, PQ20WZ11
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.5V @ 500mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 3V Voltage - Output (Max) 20V
Voltage - Input (Max) 24V Leverancier Device Pakket SC-63
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab)
PSRR 60dB (120Hz) Output Type Adjustable
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-1723-5
Temperatuur -20°C ~ 80°C Aantal Regulators 1
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 3 V ~ 20 V 1A SC-63
Actueel - Quiescent (Iq) 8mA Current - Output 1A