PQ25VB012FZ
PQ25VB012FZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PQ25VB012FZ met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PQ25VB012FZ
Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 83899 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PQ25VB012FZ Fabrikant Sharp Microelectronics
Beschrijving IC REG LINEAR POS ADJ 1A TO220-5 Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 83899 pcs Data papier PQ25VB8M2FZ, PQ25VB012FZ
Categorie Geïntegreerde schakelingen (IC's) Spanningsuitval (Max) 0.5V @ 500mA
Spanning - Uitgang (Min / Vast) 1.5V Voltage - Output (Max) 25V
Voltage - Input (Max) 27V Leverancier Device Pakket TO-220-5
Serie - Beschermingsfuncties Over Current, Over Temperature
Packaging Tube Verpakking / doos TO-220-5 Formed Leads
PSRR 55dB (120Hz) Output Type Adjustable
Uitgangsconfiguratie Positive Andere namen 425-1725-5
Temperatuur -20°C ~ 80°C Aantal Regulators 1
montage Type Through Hole Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant
gedetailleerde beschrijving Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.5 V ~ 25 V 1A TO-220-5 Actueel - Quiescent (Iq) 7mA
Current - Output 1A Beheersfuncties Enable