Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CB2JB3R30
CB2JB3R30
CB2JB3R30
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB2JB3R30 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB2JB3R30
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 3.3 OHM 2W 5% CERAMIC WW
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB2JB3R30 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 3.3 OHM 2W 5% CERAMIC WW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 891281 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm) Serie CB
panel Mode 3.3 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen CB 2 3.3 5% B
CB23.35%B
CB23.35%B-ND