Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CB2JB5R60
CB2JB5R60
CB2JB5R60
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB2JB5R60 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB2JB5R60
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 5.6 OHM 2W 5% CERAMIC WW
(in US Dollars)
3000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB2JB5R60 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 5.6 OHM 2W 5% CERAMIC WW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 867792 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm) Serie CB
panel Mode 5.6 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen CB 2 5.6 5% B
CB25.65%B
CB25.65%B-ND