Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CB2JB5R10
CB2JB5R10
CB2JB5R10
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB2JB5R10 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB2JB5R10
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 5.1 OHM 2W 5% CERAMIC WW
Product parameter
Onderdeel nummer CB2JB5R10 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 5.1 OHM 2W 5% CERAMIC WW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 903454 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm) Serie CB
panel Mode 5.1 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen CB 2 5.1 5% B
CB25.15%B
CB25.15%B-ND