Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > CB2JB6R80
CB2JB6R80
CB2JB6R80
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB2JB6R80 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB2JB6R80
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 6.8 OHM 2W 5% CERAMIC WW
Product parameter
Onderdeel nummer CB2JB6R80 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 6.8 OHM 2W 5% CERAMIC WW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 885982 pcs Data papier Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.252" Square x 0.709" L (6.40mm x 18.00mm) Serie CB
panel Mode 6.8 Ohms Vermogen (Watt) 2W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen CB 2 6.8 5% B
CB26.85%B
CB26.85%B-ND