Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MVM3JB330R
MVM3JB330R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MVM3JB330R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MVM3JB330R
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 330 OHM 3W 5% CERAMIC VERT
Product parameter
Onderdeel nummer MVM3JB330R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 330 OHM 3W 5% CERAMIC VERT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 492464 pcs Data papier Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Serie MVM
panel Mode 330 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen MVM 3 330 5% B