Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MVM3JB49K9
MVM3JB49K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MVM3JB49K9 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MVM3JB49K9
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 49.9K OHM 3W 5% RADIAL
Product parameter
Onderdeel nummer MVM3JB49K9 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 49.9K OHM 3W 5% RADIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 501973 pcs Data papier Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket Radial Lead
Size / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Serie MVM
panel Mode 49.9 kOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Temperatuur -55°C ~ 155°C Aantal Beëindiging 2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte - Zittend (Max) 1.063" (27.00mm)
Kenmerken Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Failure Rate -
gedetailleerde beschrijving 49.9 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Samenstelling Metal Oxide Film