Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > MVM3JB62K0
MVM3JB62K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MVM3JB62K0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MVM3JB62K0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 62K OHM 3W 5% CERAMIC VERT
Product parameter
Onderdeel nummer MVM3JB62K0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 62K OHM 3W 5% CERAMIC VERT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 464655 pcs Data papier Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±200ppm/°C Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Serie MVM
panel Mode 62 kOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Radial
Andere namen MVM 3 62K 5% B