Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WW3JB10R0
WW3JB10R0
WW3JB10R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WW3JB10R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WW3JB10R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 10 OHM 3W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer WW3JB10R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 10 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 260815 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±50ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) Serie WW
panel Mode 10 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen WW 5 10 5% B
WW5105%B
WW5105%B-ND