Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WW3JB2K20
WW3JB2K20
WW3JB2K20
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WW3JB2K20 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WW3JB2K20
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.2K OHM 3W 5% AXIAL
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer WW3JB2K20 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 2.2K OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 255239 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) Serie WW
panel Mode 2.2 kOhms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen WW 5 2.2K 5% B