Huis > producten > weerstanden > Door gatweerstanden > WW3JB33R0
WW3JB33R0
WW3JB33R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop WW3JB33R0 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer WW3JB33R0
Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 33 OHM 3W 5% AXIAL
Product parameter
Onderdeel nummer WW3JB33R0 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beschrijving RES 33 OHM 3W 5% AXIAL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 256248 pcs Data papier Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series
Categorie weerstanden Tolerantie ±5%
temperatuurcoëfficiënt ±20ppm/°C Leverancier Device Pakket Axial
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm) Serie WW
panel Mode 33 Ohms Vermogen (Watt) 3W
Packaging Bulk Verpakking / doos Axial
Andere namen WW 5 33 5% B
WW5335%B
WW5335%B-ND