Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > T1008-R10G
T1008-R10G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T1008-R10G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T1008-R10G
Fabrikant Tamura
Beschrijving FIXED IND 100NH 650MA 240 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer T1008-R10G Fabrikant Tamura
Beschrijving FIXED IND 100NH 650MA 240 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5210 pcs Data papier T1008 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie T1008 ratings -
Q @ Freq 60 @ 350MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1008 (2520 Metric) Temperatuur -
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 100nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.089" (2.25mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1GHz
gedetailleerde beschrijving 100nH Unshielded Wirewound Inductor 650mA 240 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Huidige score 650mA Current - Verzadiging -