Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > T1008-R33G
T1008-R33G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T1008-R33G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T1008-R33G
Fabrikant Tamura
Beschrijving FIXED IND 330NH 450MA 450 MOHM
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer T1008-R33G Fabrikant Tamura
Beschrijving FIXED IND 330NH 450MA 450 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4103 pcs Data papier T1008 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie T1008 ratings -
Q @ Freq 40 @ 100MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1008 (2520 Metric) Temperatuur -
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal - Core - Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.089" (2.25mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 570MHz
gedetailleerde beschrijving 330nH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 450 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Huidige score 450mA Current - Verzadiging -