Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > T1008-R18G
T1008-R18G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop T1008-R18G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer T1008-R18G
Fabrikant Tamura
Beschrijving FIXED IND 180NH 620MA 320 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer T1008-R18G Fabrikant Tamura
Beschrijving FIXED IND 180NH 620MA 320 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6008 pcs Data papier T1008 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) afscherming Unshielded
Serie T1008 ratings -
Q @ Freq 40 @ 100MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 180nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.089" (2.25mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 750MHz
gedetailleerde beschrijving 180nH Unshielded Wirewound Inductor 620mA 320 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Huidige score 620mA Current - Verzadiging -