CNN0.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CNN0.50BK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | CNN0.50BK |
|---|---|
| Fabrikant | Techflex |
| Beschrijving | SLEEVING 1/2" X 500' BLACK |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1 pcs | 5 pcs | |||
Product parameter
| Onderdeel nummer | CNN0.50BK | Fabrikant | Techflex |
|---|---|---|---|
| hoeveelheid beschikbaar | 76 pcs | Data papier | Flexo® Conductive Datasheet |
| Categorie | Kabels, draden - Management | Breedte | - |
| Muurdikte | 0.028" (0.71mm) | Type Attributen | Expandable |
| Type | Sleeving | Serie | Flexo® Anti-Stat |
| Andere namen | 1030-1400 CNN0.50BK-ND Q7146857 |
Temperatuur | -45°C ~ 150°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal Ontvlambaarheidsklasse | - |
| Materiaal | Nylon, Carbonized, Halogen Free | Fabrikant Standaard Levertijd | 4 Weeks |
| Vloeistofbescherming | Gasoline Resistant | Lengte | 500' (152.40m) |
| Loodvrije status / RoHS-status | Lead free / RoHS Compliant | Hitte bescherming | - |
| Kenmerken | Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded | Milieubescherming | - |
| Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid | - | Diameter - Binnen, Niet Uitgebreid | 0.500" (12.70mm) |
| Diameter - Binnen, Uitgebreid | 0.750" (19.05mm) | Kleur | Black |