Huis > producten > Kabels, draden - Management > Spiraal Wrap, Uitbreidbaar Sleeving > CNN1.50BK
CNN1.50BK
CNN1.50BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CNN1.50BK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CNN1.50BK
Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 1.5" X 200' BLACK
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 104 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CNN1.50BK Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 1.5" X 200' BLACK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 104 pcs Data papier Flexo® Conductive Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Breedte -
Muurdikte 0.028" (0.71mm) Type Attributen Expandable
Type Sleeving Serie Flexo® Anti-Stat
Andere namen 1030-1408
CNN1.50BK-ND
Q7146857A
Temperatuur -45°C ~ 150°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Materiaal Nylon, Carbonized, Halogen Free Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Vloeistofbescherming Gasoline Resistant Lengte 200' (60.96m)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hitte bescherming -
Kenmerken Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Milieubescherming -
Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid - Diameter - Binnen, Niet Uitgebreid 1.500" (38.10mm)
Diameter - Binnen, Uitgebreid 2.500" (63.50mm) Kleur Black