Huis > producten > Kabels, draden - Management > Spiraal Wrap, Uitbreidbaar Sleeving > CNN0.75BK
CNN0.75BK
CNN0.75BK
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CNN0.75BK met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CNN0.75BK
Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 3/4" X 250' BLACK
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 135 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CNN0.75BK Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 3/4" X 250' BLACK Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 135 pcs Data papier Flexo® Conductive DatasheetFlexo Conductive Catalog
Categorie Kabels, draden - Management Breedte -
Muurdikte 0.028" (0.71mm) Type Attributen Expandable
Type Sleeving Serie Flexo® Anti-Stat
Andere namen 1030-1403
CNN0.75BK-ND
Temperatuur -45°C ~ 150°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse -
Materiaal Nylon, Carbonized, Halogen Free Fabrikant Standaard Levertijd 4 Weeks
Vloeistofbescherming Gasoline Resistant Lengte 250' (76.20m)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hitte bescherming -
Kenmerken Chemical Resistant, Clean Cut, EMI Resistant, Shielded Milieubescherming -
Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid - Diameter - Binnen, Niet Uitgebreid 0.750" (19.05mm)
Diameter - Binnen, Uitgebreid 1.250" (31.75mm) Kleur Black